F1B1-464615-270M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | F1B1-464615-270M |
Beskrivning | FIXED IND 27UH 550MA 912 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 27 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 550 mA Max. 912mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | F1B1-464615-270M Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 850mA |
Tillv. | Skärmning Oskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 912mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,181" x B 0,181" (4,60 x 4,60mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,059" (1,50mm) |