F1A2-464615-3R3N
DigiKeys produktnummer
595-F1A2-464615-3R3NTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1A2-464615-3R3NCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1A2-464615-3R3NDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1A2-464615-3R3N
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 1.5A 120 MOHM
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.5 A Max. 120mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1A2-464615-3R3N Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
2A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 120mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,181" x B 0,181" (4,60 x 4,60mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)