F1A2-464615-270M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | F1A2-464615-270M |
Beskrivning | FIXED IND 27UH 700MA 490 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 27 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 700 mA Max. 490mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | F1A2-464615-270M Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 650mA |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 490mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,181" x B 0,181" (4,60 x 4,60mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,059" (1,50mm) |