F1A2-464612-2R2N
DigiKeys produktnummer
595-F1A2-464612-2R2NTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1A2-464612-2R2NCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1A2-464612-2R2NDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1A2-464612-2R2N
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 1.65A 90 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.65 A Max. 90mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F1A2-464612-2R2N Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,5A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 90mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,181" x B 0,181" (4,60 x 4,60mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)