F1A2-383818-150M
DigiKeys produktnummer
595-F1A2-383818-150MTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1A2-383818-150MCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1A2-383818-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1A2-383818-150M
Beskrivning
FIXED IND 15UH 620MA 360 MOHM
Detaljerad beskrivning
15 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 620 mA Max. 360mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1A2-383818-150M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
900mA
Likströmsresistans (DCR)
Max. 360mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,150" (3,80 x 3,80mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)