F1A2-383815-6R8N | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | F1A2-383815-6R8N |
Beskrivning | FIXED IND 6.8UH 900MA 180 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 6.8 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 900 mA Max. 180mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | F1A2-383815-6R8N Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 1,1A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 180mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±30% | Storlek/dimension L 0,150" x B 0,150" (3,80 x 3,80mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,059" (1,50mm) |