F1A1-303015-3R3N
DigiKeys produktnummer
595-F1A1-303015-3R3NTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1A1-303015-3R3NCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1A1-303015-3R3NDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1A1-303015-3R3N
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 900MA 234 OHM
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 900 mA Max. 234Ohm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1A1-303015-3R3N Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
700mA
Likströmsresistans (DCR)
Max. 234Ohm
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)