F1A1-303015-2R2N
DigiKeys produktnummer
595-F1A1-303015-2R2NTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1A1-303015-2R2NCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1A1-303015-2R2NDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1A1-303015-2R2N
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 1A 150 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1 A Max. 150Ohm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1A1-303015-2R2N Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
800mA
Likströmsresistans (DCR)
Max. 150Ohm
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)