F1A1-303015-220M
DigiKeys produktnummer
595-F1A1-303015-220MTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1A1-303015-220MCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1A1-303015-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1A1-303015-220M
Beskrivning
FIXED IND 22UH 300MA 1.25K OHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 300 mA Max. 1,25kOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F1A1-303015-220M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
250mA
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,25kOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)