3RA22201FF240BB4
DigiKeys produktnummer
3473-3RA22201FF240BB4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3RA22201FF240BB4
Beskrivning
LOAD FDR FUSE SW. REV OPER
Detaljerad beskrivning
Motorstartare, reversibel 24VDC Matning 3,6A 690V belastning
EDA-/CAD-modeller
3RA22201FF240BB4 Modeller
Spänning - last
690V
Serie
Ström - utgång
3,6A
Wattal - last
2240 W
Spänning - källa
24VDC
Monteringstyp
Chassimontering
Arbetstemperatur
-20°C-60°C