3RA21201KH240BB4
DigiKeys produktnummer
3473-3RA21201KH240BB4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3RA21201KH240BB4
Beskrivning
LOAD FDR FUSE SW. DIR STARTING,
Detaljerad beskrivning
Motorstartare 24VDC Matning 11,5A 690V belastning
EDA-/CAD-modeller
3RA21201KH240BB4 Modeller
Spänning - last
690V
Serie
Ström - utgång
11,5A
Wattal - last
7460 W
Spänning - källa
24VDC
Monteringstyp
Chassimontering
Arbetstemperatur
-20°C-60°C