3RA21201GE240BB4
DigiKeys produktnummer
3473-3RA21201GE240BB4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3RA21201GE240BB4
Beskrivning
LOAD FDR FUSE SW. DIR STARTING,
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Motorstartare 24VDC Matning 4,9A 690V belastning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3RA21201GE240BB4 Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Tillverkare
Siemens
Spänning - last
690V
Serie
Ström - utgång
4,9A
Förpackning
Box
Wattal - last
3730 W
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
24VDC
Typ
Modul
Monteringstyp
DIN-skena
Motortyp
AC-motor
Arbetstemperatur
-20°C-60°C