T-WORK9000-80-80-3.0
DigiKeys produktnummer
3153-T-WORK9000-80-80-3.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T-WORK9000-80-80-3.0
Beskrivning
HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Brown 80,00mm x 80,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,118" (3,00mm)
Termisk konduktivitet
20W/m-K
Kontur
80,00mm x 80,00mm