PK700-160-160-5.0
DigiKeys produktnummer
3153-PK700-160-160-5.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PK700-160-160-5.0
Beskrivning
THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 160,00mm x 160,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,197" (5,00mm)
Tillverkare
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Påse
Termisk konduktivitet
7,0W/m-K
Artikelstatus
Aktiv
Hållbarhetstid
120 månader
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Form
Kvadrat
Lagrings-/infrysningstemperatur
Rumstemperatur
Kontur
160,00mm x 160,00mm