N800C-80-80-1.0
DigiKeys produktnummer
3153-N800C-80-80-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
N800C-80-80-1.0
Beskrivning
NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 80,00mm x 80,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Tillverkare
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Material
Ej silikon
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Påse
Färg
Grå
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
17B/m-K
Användning
Termiskt ledande
Hållbarhetstid
120 månader
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Form
Kvadrat
Lagrings-/infrysningstemperatur
Rumstemperatur
Kontur
80,00mm x 80,00mm