CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45
DigiKeys produktnummer
3153-CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45
Beskrivning
THERMAL CONDUCTIVE RUBBER CAP, 2
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 28,50mm x 17,50mm Rektangulär
Kategori
Tjocklek
0,0177" (0,450mm)
Tillverkare
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Material
Silikongummi
Serie
Färg
Grå
Förpackning
Påse
Termisk konduktivitet
2,5W/m-K
Artikelstatus
Aktiv
Hållbarhetstid
120 månader
Användning
TO-220, TO-3P, diod, triod
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Typ
Termisk huva
Lagrings-/infrysningstemperatur
Rumstemperatur
Form
Rektangulär
DigiKey-lagring
Rumstemperatur
Kontur
28,50mm x 17,50mm