UPZ0603U800-1R0TF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
80 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0201 (metrisk 0603) 1A 130mOhm
UPZ0603U800-1R0TF
DigiKeys produktnummer
3442-UPZ0603U800-1R0TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UPZ0603U800-1R0TF
Beskrivning
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Strömklassning (max)
1A
Tillverkare
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
DC-resistans (DCR) (max)
130mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,014" (0,35mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
80 Ohms @ 100 MHz