MWSA0603S-6R8MT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CODACA
I lager: 0
Datablad
6.8 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 5 A Max. 48mOhm Icke standard
MWSA0603S-6R8MT
DigiKeys produktnummer
3442-MWSA0603S-6R8MTTR-ND - Remsa och spole (TR)
3442-MWSA0603S-6R8MTCT-ND - Remsbit (CT)
3442-MWSA0603S-6R8MTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MWSA0603S-6R8MT
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MWSA0603S-6R8MT Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
6A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 48mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,260" (7,00 x 6,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)