GZ1608D252TF
DigiKeys produktnummer
3442-GZ1608D252TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
3442-GZ1608D252TFCT-ND - Remsbit (CT)
3442-GZ1608D252TFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GZ1608D252TF
Beskrivning
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Detaljerad beskrivning
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 100mA 1,2Ohm
Kategori
Strömklassning (max)
100mA
DC-resistans (DCR) (max)
1,2Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
2.5 kOhms @ 100 MHz