GZ1005D421TF
DigiKeys produktnummer
3442-GZ1005D421TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GZ1005D421TF
Beskrivning
FERRITE BEAD 420 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
420 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 100mA 600mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
100mA
Tillverkare
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
DC-resistans (DCR) (max)
600mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,026" (0,65mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
420 Ohms @ 100 MHz