SMAJ10CA
DigiKeys produktnummer
5399-SMAJ10CATR-ND - Remsa och spole (TR)
5399-SMAJ10CACT-ND - Remsbit (CT)
5399-SMAJ10CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ10CA
Beskrivning
23.5A 400W 11.1V 17V 10VSMA(DO-2
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17V Klämma 23,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
23,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
10V
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V