BZT52C3V3
DigiKeys produktnummer
5399-BZT52C3V3TR-ND - Remsa och spole (TR)
5399-BZT52C3V3CT-ND - Remsbit (CT)
5399-BZT52C3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52C3V3
Beskrivning
INDEPENDENT TYPE 3.1V~3.5V 500MW
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 3.3 V 500 mW ±6,06% Ytmontering SOD-123
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Tolerans
±6,06%
Inkapsling/låda
Effekt - max
500 mW