SX7M25.000B10G40TNN
DigiKeys produktnummer
5852-SX7M25.000B10G40TNNTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SX7M25.000B10G40TNN
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
10mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)