S1W0-5630278003-0000003S-00003
DigiKeys produktnummer
897-1279-2-ND - Remsa och spole (TR)
897-1279-1-ND - Remsbit (CT)
897-1279-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S1W0-5630278003-0000003S-00003
Beskrivning
LED 5630 WARM WHT 2700K SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning 5630 Vit, varm 2700K 3-stegs MacAdam-ellips 2,78V 65mA 120° 2211 (metrisk 5630)
Kategori
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Tillv.
Ström - max
200mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2211 (metrisk 5630)
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
5630
CCT (K)
2700K 3-stegs MacAdam-ellips
Storlek/dimension
L 0,205" x B 0,118" (5,20 x 3,00mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
35lm (typ)
Höjd - monterad (max)
0,033" (0,85mm)
Ström - test
65mA
Termisk resistans för inkapsling
10°C/W
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,78V