LA12-17-000A
DigiKeys produktnummer
2506-LA12-17-000A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LA12-17-000A
Beskrivning
UNHOUSED LINEAR CYLINDRICAL VCA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Linjärt ställdon 0,300" (7,62mm) 17V
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LA12-17-000A Modeller
Kategori
Slaglängd
0,300" (7,62mm)
Tillverkare
Sensata - BEI Kimco
Lastkraft (dynamisk)
10,00lbf (44,40N)
Förpackning
Bulk
Lastkraft (statisk)
15,50N (3,50lbf)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - märkt
17V