PR13-0-.500A-XX-V
DigiKeys produktnummer
PR13-0-.500A-XX-V-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PR13-0-.500A-XX-V
Beskrivning
CIR BRKR MAG-HYDR PUSH-RESET
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Magnetisk (hydraulisk fördröjning) 500mA 250 V AC 65 V DC Tryck för att återställa Panelfäste
Kategori
Märkspänning - AC
250 V
Tillverkare
Sensata-Airpax
Märkspänning - DC
65 V
Serie
Styrdonstyp
Tryck för att återställa
Förpackning
Bulk
Antal poler
1
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
Inga
Monteringstyp
Panelfäste
Godkännande myndighet
UL1077
Brytartyp
Magnetisk (hydraulisk fördröjning)
Basproduktens nummer
Strömklassning (Ampere)
500mA