10D2-13LD
DigiKeys produktnummer
4316-10D2-13LD-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10D2-13LD
Beskrivning
NTC THERMISTORS 10OHMS 4AMPS STR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
NTC-termistorer 10 Skiva 13mm
Kategori
B-värdestolerans
±5%
Tillverkare
Semitec USA Corp
B25/85
3050K
Serie
Arbetstemperatur
-50°C-200°C
Förpackning
Bulk
Längd - ledarlängd
0,79" (20,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resistans i Ohm @ 25°C
10
Inkapsling/låda
Skiva 13mm
Resistanstolerans
±15%