TS1W1-1-20A-230V
DigiKeys produktnummer
4106-TS1W1-1-20A-230V-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS1W1-1-20A-230V
Beskrivning
WALL MOUNT - DAILY / WEEKLY TIME
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Timer 230VAC Chassimontering
Kategori
Displaytecken - höjd
0,133" (3,39mm), 0,200" (5,07mm)
Tillverkare
Selec Controls USA Inc.
Ingångstyp
Utan spänning
Förpackning
Box
Utgångstyp
Relä
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
230VAC
Typ
Timer
Monteringstyp
Chassimontering
Antal tecken per rad
2, 6
Termineringstyp
Skruvplint
Displaytyp
LCD - svarta tecken
Arbetstemperatur
0°C-50°C