MV15-DC-200V-110V-CU-ROHS
DigiKeys produktnummer
4106-MV15-DC-200V-110V-CU-ROHS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MV15-DC-200V-110V-CU-ROHS
Beskrivning
VOLTMETER 0-200VDC LED PANEL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Voltmeter LED - rött stapeldiagram Display Panelfäste
Kategori
Antal tecken per rad
3
Tillverkare
Selec Controls USA Inc.
Displaytecken - höjd
0,560" (14,22mm)
Serie
Spänning - källa
110VAC
Förpackning
Box
Panelutskärningsdimensioner
Rektangulär - 92,00mm x 46,00mm
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Panelfäste
Typ
Voltmeter
Termineringstyp
Skruvplint
Mättyp
Spänning
Ingångsskydd
IP51 - dammskyddad
Mätintervall
0-200VDC
Arbetstemperatur
-10°C-55°C