800S-1-ON-60S-415
DigiKeys produktnummer
4106-800S-1-ON-60S-415-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
800S-1-ON-60S-415
Beskrivning
RELAY TIME DELAY 60SEC 5A 250V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillslagsfördröjning Tidsfördröjningsreläer SPDT (1 Form C) Fast, 60sek Fördröjning 5A vid 250VAC/24VDC DIN-skena
Kategori
Krets
SPDT (1 Form C)
Tillverkare
Selec Controls USA Inc.
Fördröjningstid
Fast, 60sek
Serie
Kontaktklassning @ spänning
5A vid 250VAC/24VDC
Förpackning
Box
Spänning - källa
415VAC