KE15.1100.105 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SCHURTER Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SCHURTER Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 5
Kraftmatningskontakter Uttag, hane blad - modul IEC 320-C14 Panelmontering, snäppfäste
KE15.1100.105
DigiKeys produktnummer
486-5469-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KE15.1100.105
Beskrivning
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KE15.1100.105 Modeller
Kategori
Inrymmer en säkring
Ja (säkring medföljer inte)
Tillverkare
Monteringstyp
Panelmontering, snäppfäste
Serie
Terminering
Snabbkontakt - 0,189" (4,8mm)
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Spänningsväljare
Artikelstatus
Aktiv
Säkringshållare, låda
Låda säljs separat
Kontaktdonsutförande
IEC 320-C14
Panelutskärningsdimensioner
Rektangulär - 27,50mm x 52,50mm
Kontaktdonstyp
Uttag, hane blad - modul
Paneltjocklek
0,059" (1,50mm)
Strömklassning - Apparatingång
10A
Brandklassning av material
UL94 V-0
Spänningsklassning - Apparatingång
250VAC