DKFP-B21B-1N3L
DigiKeys produktnummer
486-DKFP-B21B-1N3L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DKFP-B21B-1N3L
Beskrivning
DKFP COMP.CHOKE THT P V 1.5A 2X3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 1,5A DCR 122mOhm (typ)
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
122mOhm (typ)
Tillverkare
SCHURTER Inc.
Märkspänning - AC
250V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,748" x B 0,512" (19,00 x 13,00mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,827" (21,00mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
Vertikal, 4 PC-stift
Strömklassning (max)
1,5A