TPRSS080
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
TPRSS080
DigiKeys produktnummer
4008-TPRSS080-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPRSS080
Beskrivning
TESYS ISLAND SIL STARTER 80A
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Motorstartare 24VDC Matning 80A 690V belastning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPRSS080 Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Tillverkare
Schneider Electric
Spänning - last
690V
Serie
Ström - utgång
80A
Förpackning
Box
Wattal - last
37000 W
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
24VDC
Typ
Modul
Monteringstyp
DIN-skena
Motortyp
AC-motor
Arbetstemperatur
-10°C-60°C