NSYTRV102PE
DigiKeys produktnummer
4008-NSYTRV102PE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYTRV102PE
Beskrivning
SCREW TERMINAL, GROUND, 2PTS, 10
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Plintblockkontaktdon 2 Positioner Jordning, jord Grön, gul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSYTRV102PE Modeller
Kategori
Plint - bredd
10,2mm
Tillverkare
Schneider Electric
Termineringstyp
Skruv
Serie
Ström - IEC
76 A
Förpackning
Box
Ledningsdimension eller omfång - mm²
0,5-16mm²
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grön, gul
Typ
Jordning, jord
Material - isolering
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Antal positioner
2
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal nivåer
1
Avskalningslängd
10mm