NSYTRR24BL
DigiKeys produktnummer
4008-NSYTRR24BL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYTRR24BL
Beskrivning
SPRING TERMINAL, 4PTS, 2,5MM BLU
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Plintblockkontaktdon 4 Positioner Genomföring Blue
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSYTRR24BL Modeller
Kategori
Ström - IEC
24 A
Tillverkare
Schneider Electric
Spänning - IEC
800V
Serie
Ström - UL
20 A
Förpackning
Box
Spänning - UL
600V
Artikelstatus
Aktiv
Ledningsdimension eller omfång - mm²
0,08-4mm²
Typ
Genomföring
Färg
Blue
Antal positioner
4
Material - isolering
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Antal nivåer
1
Brandklassning av material
UL94 V-0
Plint - bredd
5,0mm
Avskalningslängd
10mm