NSYTBS292412
DigiKeys produktnummer
4008-NSYTBS292412-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYTBS292412
Beskrivning
BOX ABS LGT GRY 11.46"L X 9.49"W
Detaljerad beskrivning
Box Plast, ABS Ljusgrå Hölje inkluderas L 11,457" x B 9,488" (291,00 x 241,00mm) X 5,039" (128,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYTBS292412 Modeller
Kategori
Yta (L x B)
109in² (700cm²)
Färg
Ljusgrå
Behållartyp
Box
Tjocklek
0,315" (8,00mm)
Storlek/dimension
L 11,457" x B 9,488" (291,00 x 241,00mm)
Klassificeringar
Höjd
5,039" (128,00mm)