NSYTBS241910H
DigiKeys produktnummer
4008-NSYTBS241910H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYTBS241910H
Beskrivning
BOX ABS GRAY 7.64""L X 4.21"W
Detaljerad beskrivning
Box Plast, ABS Grå Hölje inkluderas L 7,638" x B 4,213" (194,00 x 107,00mm) X 9,488" (241,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYTBS241910H Modeller
Kategori
Höjd
9,488" (241,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
32,0in² (207cm²)
Färg
Grå
Storlek/dimension
L 7,638" x B 4,213" (194,00 x 107,00mm)