NSYTBP191210H
DigiKeys produktnummer
4008-NSYTBP191210H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYTBP191210H
Beskrivning
BOX PLAS LGT GRY 7.56"L X 4.76"W
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Box Plast, polykarbonat (PC) Ljusgrå Hölje inkluderas L 7,559" x B 4,764" (192,00 x 121,00mm) X 4,134" (105,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSYTBP191210H Modeller
Kategori
Yta (L x B)
35,9in² (232cm²)
Tillv.
Design
Hölje inkluderas
Förpackning
Bulk
Material
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Ljusgrå
Behållartyp
Box
Tjocklek
0,335" (8,50mm)
Storlek/dimension
L 7,559" x B 4,764" (192,00 x 121,00mm)
Klassificeringar
Höjd
4,134" (105,00mm)