NSYCRN66300T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN66300T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN66300T
Beskrivning
ENCLOSURE STL 23.62"L X 23.62"W
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 23,622" x B 23,622" (600,00 x 600,00mm) X 11,811" (300,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN66300T Modeller
Kategori
Höjd
11,811" (300,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
558in² (3600cm²)
Storlek/dimension
L 23,622" x B 23,622" (600,00 x 600,00mm)