NSYCRN64250P
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN64250P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN64250P
Beskrivning
ENCLOSURE STL 23.62"L X 15.75"W
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Ljusgrå Fällbar lucka L 23,622" x B 15,748" (600,00 x 400,00mm) X 9,843" (250,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN64250P Modeller
Kategori
Höjd
9,843" (250,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
372in² (2400cm²)
Förpackning
Bulk
Design
Fällbar lucka
Färg
Ljusgrå
Storlek/dimension
L 23,622" x B 15,748" (600,00 x 400,00mm)