NSYCRN64150T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN64150T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN64150T
Beskrivning
ENCLOSURE STL 23.62"L X 15.75"W
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 23,622" x B 15,748" (600,00 x 400,00mm) X 5,906" (150,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN64150T Modeller
Kategori
Höjd
5,906" (150,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
372in² (2400cm²)
Förpackning
Bulk
Design
Fällbar lucka
Färg
Light Gray, Clear Cover/Door
Storlek/dimension
L 23,622" x B 15,748" (600,00 x 400,00mm)