NSYCRN54150
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN54150-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN54150
Beskrivning
ENCLOSURE STL 19.69"L X 15.75"W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Grå Hölje inkluderas L 19,685" x B 15,748" (500,00 x 400,00mm) X 5,906" (150,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN54150 Modeller
Kategori
Höjd
5,906" (150,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
310in² (2000cm²)
Förpackning
Box
Design
Hölje inkluderas
Färg
Grå
Storlek/dimension
L 19,685" x B 15,748" (500,00 x 400,00mm)