NSYCRN46300
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN46300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN46300
Beskrivning
ENCLOSURE STL 15.75"L X 23.62"W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Grå Hölje inkluderas L 15,748" x B 23,622" (400,00 x 600,00mm) X 11,811" (300,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN46300 Modeller
Kategori
Höjd
11,811" (300,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
372in² (2400cm²)
Förpackning
Box
Design
Hölje inkluderas
Färg
Grå
Storlek/dimension
L 15,748" x B 23,622" (400,00 x 600,00mm)