NSYCRN46250T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN46250T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN46250T
Beskrivning
ENCLOSURE STL 15.75"L X 23.62"W
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 15,748" x B 23,622" (400,00 x 600,00mm) X 9,843" (250,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN46250T Modeller
Kategori
Höjd
9,843" (250,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
372in² (2400cm²)
Storlek/dimension
L 15,748" x B 23,622" (400,00 x 600,00mm)