NSYCRN325150T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN325150T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN325150T
Beskrivning
ENCLOSURE STL 9.84"L X 7.87"W
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 9,843" x B 7,874" (250,00 x 200,00mm) X 5,906" (150,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN325150T Modeller
Kategori
Höjd
5,906" (150,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
77,6in² (501cm²)
Färg
Light Gray, Clear Cover/Door
Storlek/dimension
L 9,843" x B 7,874" (250,00 x 200,00mm)