NSYCRN252150P
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN252150P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN252150P
Beskrivning
ENCLOSURE STL 7.87"L X 5.91"W
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Grå L 7,874" x B 5,906" (200,00 x 150,00mm) X 9,843" (250,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN252150P Modeller
Kategori
Höjd
9,843" (250,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
46,5in² (300cm²)
Förpackning
Bulk
Design
Cover Included, Hinged Door
Artikelstatus
Aktiv
Material
Behållartyp
Hölje
Färg
Grå
Storlek/dimension
L 7,874" x B 5,906" (200,00 x 150,00mm)