NSYCRN108300T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN108300T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN108300T
Beskrivning
ENCLOSURE STEEL 39.37"L X 31.5"W
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 39,370" x B 31,496" (1000,00 x 800,00mm) X 11,811" (300,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN108300T Modeller
Kategori
Höjd
11,811" (300,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
1240in² (8000cm²)
Färg
Light Gray, Clear Cover/Door
Storlek/dimension
L 39,370" x B 31,496" (1000,00 x 800,00mm)