NSYCRN108250T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN108250T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN108250T
Beskrivning
ENCLOSURE STEEL 39.37"L X 31.5"W
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 39,370" x B 31,496" (1000,00 x 800,00mm) X 9,843" (250,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN108250T Modeller
Kategori
Höjd
9,843" (250,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
1240in² (8000cm²)
Storlek/dimension
L 39,370" x B 31,496" (1000,00 x 800,00mm)