NSYCRN106300
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN106300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN106300
Beskrivning
ENCLOSURE STL 39.37"L X 23.62"W
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Ljusgrå Fällbar lucka L 39,370" x B 23,622" (1000,00 x 600,00mm) X 11,811" (300,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN106300 Modeller
Kategori
Höjd
11,811" (300,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
930in² (6000cm²)
Förpackning
Bulk
Design
Fällbar lucka
Artikelstatus
Aktiv
Material
Behållartyp
Hölje
Färg
Ljusgrå
Storlek/dimension
L 39,370" x B 23,622" (1000,00 x 600,00mm)