NSYCRN106250T
DigiKeys produktnummer
4008-NSYCRN106250T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSYCRN106250T
Beskrivning
ENCLOSURE STL 39.37"L X 23.62"W
Detaljerad beskrivning
Hölje Metall, stål Light Gray, Clear Cover/Door Fällbar lucka L 39,370" x B 23,622" (1000,00 x 600,00mm) X 9,843" (250,00mm)
EDA-/CAD-modeller
NSYCRN106250T Modeller
Kategori
Höjd
9,843" (250,00mm)
Tillv.
Yta (L x B)
930in² (6000cm²)
Färg
Light Gray, Clear Cover/Door
Storlek/dimension
L 39,370" x B 23,622" (1000,00 x 600,00mm)